A KRÉTA felületén történő beiratkozáshoz az útmutató az alábbi Link szóra kattintva található meg.

A személyes megjelenéskor a beíratás ügyintézése gyorsabb és gördülékenyebb lehet, ha a következő dokumentumokat kitöltve hozzák a kedves Szülők magukkal:
- Adatlap
- Törvényes képviselet
- Életvitelszerű ott lakás
- Adatvédelem és Házirend
- Szakvélemény és diákigazolvány
Fényképezés és videofelvétel

Iskolánk bemutatása:

A épület:

Iskolánk két épületből áll (A és B épület), amelyet átjáró és a tornaterem kapcsol össze. Ebben az épületrészben vannak a felsős termek, a számítástechnika terem, a könyvtár, az ebédlő, a fejlesztő tantermek és a mozgásfejlesztő szoba.
A folyosó világos, növények és színes dekoráció teszi még barátságosabbá.

Számítástechnika:

Iskolánkban 4. osztálytól tanítunk informatikát csoportbontásban jól felszerelt számítástechnika termekben.
Az alsó tagozaton és az 5. – 6. évfolyamon digitális alapú alprogram keretében további plusz lehetőséget kapnak a gyerekek az informatikai területen való fejlődésükhöz. Intézményünk büszkélkedhet egy multimédia teremmel is, ami akár egész osztályok, nagyobb csoportok befogadására is alkalmas, több mint 30 számítógéppel. Ezt legtöbbször nyelvórákon, de bármely más tantárgy tanuláshoz is használjuk.

Tornaterem:

Jól felszerelt tágas tornatermünkben akár egyszerre két osztálynak is tarthatunk testnevelés órát. Délutánonként több sportággal (foci, kosárlabda, röplabda, szivacskézilabda, floorball) ismerkedhetnek tanulóink szakkör keretében. Tornatermünk egyéb más rendezvényeknek is helyet ad pl: sportágbemutatók, hangversenyek, szülők – nevelők bálja, Arak Aktív versenyek.

Könyvtár:

Könyvtárunk elsődleges feladata, hogy gyűjteményével és szolgáltatásaival segítse az iskolában folyó oktató‑nevelő munkát. Egyszerre 20-25 diáknak nyújt nyugodt felkészülést, gyűjtőmunkákhoz való lehetőséget, vagy csupán kikapcsolódást tanórák után. Az ismeretszerzésen, olvasáson kívül a könyvtár otthonául szolgál fejlesztő játékos kikapcsolódásnak is. Számos érdekes társasjáték áll a látogatók rendelkezésére.

Ebédlő:

Tágas ebédlőnkben egyszerre több mint 80 főt tud kulturáltan étkezni.

B épület:

Itt van a 12 alsós tanterem, korrepetáló szoba és orvosi szoba. Az épületrész ékessége a színpad, ami ünnepi műsoroknak, jótékonysági kezdeményezéseknek, interaktív előadásoknak, színpadi rendezvényeknek ad helyet. A színes, gyermekbarát aula az alsó tagozatos kisdiákok életkori sajátosságaihoz igazodik berendezésben, dekorációban.

Kisudvar:

Árnyas fák alatt színes, barátságos udvaron játszhatnak a gyerekek.

Támogatás