

Az Utazó Planetárium tudományos és ismeretterjesztő cég, amely azzal a céllal jött létre, hogy látványos és szórakoztató formában ismertesse meg a csillagok távoli világát és adjon kedvet a csillagászathoz. Az országban bárhova elvihető, felfújható planetáriumi kupolában mutatják be látványos képekkel és műsorral a csillagok, csillagképek és bolygók világát az érdeklődők részére.
További képeket a fotóra kattintva találtok.

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
Az őszi szünet időpontja 2025. október 27.- november 2.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap: 2025. október 22. (szerda)
Ez idő alatt az ügyintézés is szünetel, az elektronikus megkeresésekre is csak november 3-tól válaszolunk.
A szünet utáni első tanítási nap 2025. november 3. (hétfő).
Nagyon jó pihenést kívánunk Mindenkinek!
Iskolavezetés

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
Az október 23-i ünnepi megemlékezést iskolánkban október 22-én 10 órakor tartjuk a harmadik órában. Kérjük, hogy mindenki ünneplőben jöjjön.
Iskolavezetés

https://www.pontvelem.hu/szelektiv-hulladekgyujtes/gyujtoverseny
https://www.pontvelem.hu/mobiltelefon-gyujtese-ajandekokert






A teljes interjút a képre vagy az alábbi Linkre kattintva olvashatjátok.
A képre kattintva megtekinthetik Podt Lili (Kígyós Hírek) fotóit a bemutatóóráról.



Nagy Szófia (2.a), Smahó Lilla (3,b) Viniczai Botond (7.a), Fazekas Kristóf (8.b), Stefanovics Tibor (5.b) Gratulálunk nekik! Várjuk a második fordulót!
További képeket a fotóra kattintva találtok!






A cikket az előadásról az alábbi linken olvashatjátok >LINK<
Izgalmas alkotópályázaton értek el sikereket iskolánk alsós és felsős diákjai. Harmadik, negyedik és hatodik évfolyamos csoportok merültek el a kreativitás tengerében a Fiatalok Székesfehérvárért Egyesület által megszervezett Alkot-Óra foglalkozásokon. Faliórákat, tükröket és asztali lámpákat barkácsoltak a gyerkőcök egy adott újrahasznosítható hulladék mennyiségből. A projekt indításaként az egyesület hasznos információkkal és ismeretterjesztő kisfilmekkel segítette a diákok munkáját. Elmondhatjuk, hogy a Fiatalok Székesfehérvárért Egyesület jóvoltából megvalósulhatott a legfőbb pedagógiai cél, azaz az élményközpontú oktatómunka, ahol a gyermekek kreatív alkotás során sajátították el a környezettudatos gondolkodást és ráadásul az elkészült alkotások azóta az iskola tereit díszítik. Köszönjük a részvételi lehetőséget Molnár Tamás képviselő úrnak. >LINK<
A január 19-re meghírdetett Szülői fórum az előadást tartó kolléga betegsége miatt elmarad. A fórumot későbbi időpontban tartjuk meg, melynek időpontját az iskola honlapján tesszük közzé. Megértésüket Köszönjük!

Kedves szülők!
A Krétával kapcsolatos kérdéseiket az alábbi email címen tehetik fel: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.








